Ascend P7 خود را به اندروید ۶ مارشملو بروز رسانی کنید!

android 6-1

تنها به فاصله گذشت مدت زمانی اندک از رونمایی گوگل از نکسوس‌های جدید خود، حالا شرکت چینی هواوی که اتفاقا سازنده یکی از همین نکسوس‌ها است حالا تصمیم گرفته پرچمدار قدیمی خود یعنی Ascend P7 را به اندروید آب‌نبات چوبی تجهیز کند.

این دستگاه هوشمند مستقیما به اندروید ۵٫۱٫۱ یعنی جدیدترین نسخه سیستم‌عامل اندروید پیش از مارشملور به‌روزرسانی خواهد شد. این به روز‌رسانی مدت‌ها در مرحله آزمایش قرارداشته و عرضه آن از فردا آغاز خواهد شد. با این وجود در صورتی که به‌روزرسانی یادشده برای شما قابل دریافت نبود می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت این شرکت، فایل ۱٫۲۶ گیگایتی فیرمویر این دستگاه را دانلود و نصب کنید.

این در حالی است که به‌روزرسانی آبنبات چوبی برای Ascend Mate 7 چندروزی است که در دسترس کاربران قرارگرفته اما ظاهرا به‌روزرسانی جدیدی نیز با همان نسخه برای این دستگاه منتشر شده است. این به‌روزرسانی همچنان اندروید ۵٫۱٫۱ اما در قالب ویرایشی جدیدتر برای عرضه در بازارهای اروپایی است.

فیرمویر جدیدی نیز برپایه همین به‌روزرسانی‌ها در حال حاضر برای پرچمدار P8 نیز عرضه شده است. باور کنید یا نه این نسخه برپایه اندروید ۵٫۰ و نه اندروید ۵٫۱ تولید و عرضه شده است. این در حالی است که P8 از همان زمانِ عرضه به‌همراه اندروید آبنبات چوبی به بازار عرضه شده بود بنابر این حجم ۱٫۷۲ گیگابایتی این فیرمویر کمی گیج‌کننده به‌نظر می‌رسد. با این اوصاف، مطمئنا هواوی است که می‌تواند بهترین تصمیم را در این خصوص بگیرد.

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *