تصویری : ویدئوی جدید ال‌جی از رابط کاربری +UX 4.0 بر روی V10

شرکت ال‌جی ویدئوی جدیدی را از رابط‌کاربری +UX 4.0 موجود بر روی V10  (جدیدترین گوشی هوشمند این شرکت با تمرکز بر قابلیت‌های چندرسانه‌ای که ماه جاری به همراه اندروید ۵٫۱ معرفی شد) منتشر کرده است.

این در حالی است که برنامه‌ریزی برای به‌روزرسانی این دستگاه به اندروید ۶٫۰ در سال آتی میلادی در دستور کار قرارگرفته است. این ویدئو در واقع سه سناریوی مختلف را در کنار حضور یک زرافه سخنگو به نمایش می‌گذارد.

پیش از هرچیز ال‌جی از تجربه خوب و دلپذیر در V10 سخن گفته که به کاربران این گوشی هوشمند کمک خواهد کرد سریعا به قابلیت‌هایی که اغلب از آن‌ها استفاده می‌کنند دسترسی داشته باشند. در قسمت اول ویدئو به کمک این گوشی هوشمند به بالا رفتن سرعت استفاده از گوشی و بهینه شدن نحوه برقراری ارتباط با دیگران اشاره می‌شود.

در قسمت دوم، گرفتن عکس‌های سلفی در قالب واید و با بهره‌گیری از ویژگی‌های لمسی مدنظر قرارگرفته است. سناریوی بعدی، بهره‌گیری از تجربه عکس‌ها و ویدئوهای واضح و روشن با بهره‌گیری بهینه از قابلیت‌های +UX 4.0 به‌منظور کنترل هرچه بیشتر تنظیمات دوربین است. مدنظر داشته باشید که V10 اولین گوشی هوشمندی است که از تنظیمات دستی برای فیلم‌برداری بهره‌مند شده تا بتوانید بر روی روشنی و تاریکی محیط و سوژه‌های موجود در فیلم کنترل بیشتری داشته باشید.

قسمت پایانی این ویدئو نیز تجربه صوتی کاربران را به نمایش می‌گذارد. آن‌طور که ال‌جی عنوان کرده در V10 با بهره‌گیری از رابط کاربری +UX 4.0 می‌توانید به بهترین نحو ممکن تنظیمات را در جهت بهره‌گیری از بهترین و بالاترین کیفیت صوتی در اختیار داشته باشید.

شعار ال‌جی آن است که +UX 4.0 به شما کمک خواهد کرد تا به بهترین نحو ممکن، طبع خود را بیارایید. در واقع در وی ۱۰ ال‌جی، کاربر می‌تواند به بهترین نحو ممکن بر روی تجربه صوتی و تصویری خود کنترل داشته باشد و البته از آن لذت ببرد.

دانلود ویدیو

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *