مایکروسافت بازی Project Xray برای هولولنز را معرفی کرد

Project-XRay

امروز مایکروسافت علاوه بر معرفی محصولات خود در بخش لپ‌تاپ و موبایل، هولولنز خود را نیز با ارایه یک بازی به نام Project Xray دوباره مطرح کرد. این بازی که از جذابیت‌های خاصی بهره می‌برد می‌تواند تا روزها کاربر را سرگرم کند.

Project-XRay

در این بازی، ربات‌هایی وارد خانه شما شده و قصد حمله به شما را دارند و در طرف مقابل، شما با پوشیدن هولولنز یک اسلحه لیزری در اختیار دارید که به‌وسیله آن می‌توانید با ربات‌ها مبارزه و به نابودی آن‌ها بپردازید. نکته جالب توجه طبیعی بودن بازی است؛ به‌طوری که ربات‌ها بعد از شناسایی محیط از هر راهی برای ضربه زدن به شما استفاده می‌کنند (بر فرض مثال به پشت  صندلی رفته و بعد از کمین در آن‌جا، شروع به حمله‌ ناگهانی می‌کنند) و شما نیز حس در دست گرفتن و مبارزه‌ واقعی را خواهید داشت.

نسخه‌ مخصوص توسعه‌دهندگان هولولنز با قیمت ۳۰۰۰ دلار در سه ماهه‌ اول سال ۲۰۱۶ عرضه می‌شود و نسخه نهایی آن، احتمالا کمی ارزان‌تر خواهد بود. شاید بشود این محصول واقعیت افزوده مایکروسافت را یک کامپیوتر کامل دانست (چرا که به هیچ دستگاهی برای کار کردن نیاز ندارد) و علاوه بر آن، انقلابی را نیز در صنعت گیم دنیا به‌وجود آورده است اما برای کامل شدن، راه درازی را در پیش خواهد داشت.

lenses

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *