اسمارت فون‌های سامسونگ از بالا و پایین خمیده می‌شوند!

samsung-galaxy-curved-patent-4-600x288

سامسونگ صفحه نمایش‌های خمیده معروف خود را با گلکسی Note Edge به همگان معرفی کرده و سپس آن را در گلکسی S6 Edge بهبود بخشید. حال، این کمپانی خلاق در نظر دارد تا این فناوری جالب را در انواع دیگری به کاربران هدیه کند!

به همین دلیل به سراغ ثبت پتنت جدید رفته تا بتواند با خیال راحت کارش را شروع کند. سامسونگ تاکنون پتنت‌های جالب زیادی ثبت کرده است که برخی از آنان به مرحله تولید رسیده و برخی دیگر نیز به موزه پیوسته‌اند. اما گلکسی S7 اسمارت فونی است که به احتمال زیاد میزبان یکی از پتنت‌های جدید این کمپانی است.

یکی از پتنت‌های جالب و جدید سامسونگ، مدلی است که در آن صفحه نمایش خمیده دیگر در طرفین قرار نداشته و به بالای صفحه نمایش منتقل شده است. این حرکت جالب محاسن و معایب خود را دارد. باید دید آیا اگر قسمت‌های خمیده مورد نظر سامسونگ به سمت بالا و پایین برود، آنگاه حمل و نقل و در دست گرفتن این اسمارت فون راحت‌تر از قبل خواهد بود یا خیر؟

قطعا، دیدن طراحی‌های جدید لذت خاص خود را داشته و همگان منتظرند تا محصولات تازه‌تری ببینند؛ در کنار این محصول، صفحه نمایش‌های تاشو سامسونگ نیز در راه هستند و ممکن است این کمپانی در میانه‌های راه تصمیم‌های عجیب دیگری نیز بگیرد.

به‌طور کل، انتشار این تصاویر نشان می‌دهد که سامسونگ در حال کار بر روی طرح‌های جدیدی است! البته مشخص است که این محصولات تا نیمه‌های سال ۲۰۱۶ وارد بازار نخواهد شد. باهم به این پتنت نگاهی می‌اندازیم :

samsung-galaxy-curved-patent-1-600x263

samsung-galaxy-curved-patent-2-600x273

samsung-galaxy-curved-patent-4-600x288

samsung-galaxy-curved-patent-13-234x400

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *